Відомо, що абсолютно білого лілійнику не існує, кожна квітка має дуже світлі відтінки кремового, лавандового, рожевого та інших кольорів. Але все ж таки, у нашому саду є два сорти, які розквітають абсолютно білими, хоча фотокамера додає їм кремові відтінки, це Sheika селекції Ніколь Девіто та Heavenly White Lightening селекції Джеймса Госсарда.

 

Окрім кольору Sheika прекрасний у всіх відношеннях - чудова форма і текстура красиво гофрованої квітки - це зефір або збитий крем, квітка дуже велика, пелюстки завжди викладені ідеально.

 

Ще одна перлина нашого саду - Heavenly White Lightening – жодне фото не передає ніжності та витонченої форми цієї квітки. Високі стрункі квітконоси, красиво скручені пелюстки (каскадна форма) дуже великих квітів. Доречі, на відміну від більшості "майже білих" сортів, він зареєстрований як білий.

 

Ще кілька улюблених сортів з "майже білих":

 

Blondes Beach - зареєстрований як білий поліхром - він дійсно переливається дуже ніжними відтінками кремового, золотистого та ніжно-ніжно-рожевого. З горлечка проявляються скульптурні складки, широка, сильногофрована золотиста облямівка завершує образ.

 

Shimmering Dawn - кремово-білий з супергофрованою золотистою пузирчастою облямівкою. Дуже рясно квіткує.

Fancy Lace - білий з широкою золотистою облямівкою та зеленим горлом. На струнких квітконосах красиві великі квіти.

 

А який ваш улюблений білий лілійник?

 

© Яніна Бортник