Мінімальна сума замовлення 300 гривень.

РЕЄСТРАЦІЯ ЗАМОВЛЕННЯ ТА ОПЛАТА

Прийом замовлень на іриси здійснюється з 1 грудня до 31 липня.

Прийом замовлень на лілійники здійснюється з 1 грудня до 30 вересня.

Всі попередні замовлення реєструємо в порядку черги, перед відправкою Вашого замовлення ми зв'яжемось з Вами для узгодження деталей відправки.

На 2022 рік бронюємо попередні замовлення без попередньої оплати. Оплата проводиться перед відправкою замовлення.

Післяплатою рослини не висилаємо.

РОЗСИЛКА ЗАМОВЛЕНЬ

Посадковий матеріал Ви можете отримати поштовою розсилкою по Україні (Укрпошта, Нова пошта) - поштові витрати оплачує покупець за тарифами перевізників.

Терміни відправки замовлень:

- іриси - з 11 липня по 1 серпня,

- лілійники з каталогу "Весна" - з 10 до 25 травня, з каталогу "Осінь" - з 22 серпня до 10 вересня.

Ці терміни відправки обумовлені термінами вегетації рослин, це найкращий час для їх пересадки і при дотриманні Вами основних засад агротехніки вони приживуться у Вас 100% в незалежності від регіону.

Всі замовлення відправляємо в порядку черги. Відправляємо замовлення на початку тижня (понеділок-середа), щоб Ви могли отримати рослини до вихідних. За кілька днів до відправки ми зателефонуємо Вам, будь ласка, будьте в цей період на зв'язку і будьте готові оплатити та отримати замовлення. Якщо в період відправки Ви плануєте бути у відпустці - повідомляйте нам, ми відправимо Ваше замовлення поза чергою.

ОТРИМАННЯ РОСЛИН В ПОШТОВИХ СЛУЖБАХ

Будь ласка, огляньте відправлення при отриманні. Якщо відправлення пошкоджене - перевірте вміст не відходячи від оператора і в разі нестачі або пошкодження рослин складіть акт. Поштова служба зобов'язана відшкодувати Вам суму збитків в межах застрахованої вартості.

ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ

Ми висилаємо тільки якісний посадковий матеріал. Будь ласка, оперативно отримуйте відправлення з поштових служб, їхні склади не призначені для зберігання рослин. У разі обгрунтованих претензій щодо якості посадкового матеріалу гарантуємо повернення коштів протягом 5 днів з дня повернення відправлення.

Всі сорти, запропоновані до продажу зимують і ростуть в нашому саду в умовах відкритого ґрунту холодного регіону не менш ніж 2 роки. Будь ласка, враховуйте, що ми не несемо відповідальності за аномальні кліматичні умови або нехтування правилами агротехніки в Вашому саду.

ГАРАНТІІ ВІДПОВІДНОСТІ СОРТУ

Ми гарантуємо, що всі відправлені Вам рослини відповідають зазначеному сорту. Ми ведемо суворий облік наших посадок і щорічно перевіряємо їх під час цвітіння. Якщо Ви маєте претензію щодо сорту, будь ласка, сфотографуйте квітку і напишіть претензію на e-mail або у Viber. Ми надійшлемо Вам повторно цей сорт або повернемо кошти.

ВІДПРАВКА В ІНШІ КРАЇНИ

Вибачте, ми не відправляємо рослини в інші країни.

ПЕРЕГЛЯД КОЛЕКЦІЇ

Під час масового цвітіння - з початку травня (карликові іриси), з кінця травня (високі іриси), з початку липня (лілійники) Ви можете подивитись колекцію, попередньо погодивши час відвідування по телефону.